Данило Медведєв – Олександр Бублик: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

12:00, 30 кві 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч ATP Мадрид, де між собою зіграють Данило Медведєв – Олександр Бублик.

Данило Медведєв

Медведєву вдалося впевнено розпочати сезон. Тенісист укотре вийшов до фіналу Відкритого чемпіонату Австралії, де поступився Сіннеру, маючи перевагу на старті поєдинку. Після цього Данило знову психологічно підсів, що позначилося на результатах. Лише в останній місяць Медведєв налагодив результати, зігравши кілька разів у фінальних стадіях турнірів. Але стартував ґрунтовий відрізок, на якому тенісист виступає вкрай нестабільно. Данило впевнено почувається у в’язкій грі, тільки на ґрунті часто накручують м’ячі, через що йому важко плоско та точно бити по м’ячу. Медведєв посідає четверту сходинку рейтингу, але перебуває в тіні Сіннера, Алькараса і Джоковича.

Олександр Бублик

Бублик був і залишається вкрай нестабільним гравцем, який може програти будь-якому супернику в турі. Гра представника Казахстану залежить від його настрою, якщо день невдалий, він серіями допускає невимушені та подвійні помилки, навіть не намагаючись боротися на корті. Але навіть із такою тенденцією Олександр перебуває в топ-20 рейтингу ATP-туру. Бублик – обдарований гравець, який, як і раніше, не реалізував свій потенціал. Тенісист має одну з найкращих подач у турі, завдяки чому успішно практикує ігровий стиль «serve and volley». Останнім часом Бублику вдалося поліпшити гру на задній лінії.

Розбір поєдинку

Бублик традиційно допускає багато подвійних помилок, але в матчі з Медведєвим він буде змушений ще частіше ризикувати на другому м’ячі. Причина в тому, що Олександру буде складно конкурувати з Данилом на задній лінії. Очікую подвійних помилок від Бублика.

Конкурс до півфінальних матчів єврокубків: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
ATP Мадрид
12:00/30 кві
Данило Медведєв - Олександр Бублик
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі