Даніель Коллінс – Олена Рибакіна: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

20:00, 30 бер 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч WTA Маямі, де між собою зіграють Даніель Коллінс – Олена Рибакіна.

Даніель Коллінс 

На старті сезону Коллінс зробила сенсаційну заяву, адже оголосила про завершення кар’єри. Американка аргументувала рішенням тим, що має намір створити сім’ю. З цієї причини вона більше не здатна викладатися в турі на всі 100%. Наразі Даніель лише 30 років, при цьому важливо зазначити, що вона почала професійну кар’єру в 23 роки (хотіла спочатку здобути вищу освіту) та кілька разів припиняла виступи через проблеми зі здоров’ям. Прем’єр у Маямі показав, що Коллінс, як і раніше, не тільки зберігає мотивацію на виступи, а й здатна обіграти будь-яку суперницю. Американка за крок від першого титулу на такому рівні.

Олена Рибакіна

Рибакіну неодноразово критикували у 2024 році за нестабільну гру, особливо після провалу на Відкритому чемпіонаті Австралії. Але попри це Олена виграла два турніри категорії WTA, кілька разів грала у фінальних стадіях і тепер за крок від титулу на Прем’єрі в Маямі. Рибакіна посідає четверту сходинку рейтингу і закономірно вважається лідером туру. Але у тенісистки ті самі проблеми, що й у минулі сезони, вона не завжди справляється з тиском і через це часто припускається великої кількості невластивих помилок.

Розбір поєдинку

Коллінс уже неодноразово грала у вирішальних матчах на такому рівні, але щоразу все закінчувалося великою кількістю помилок. Цього разу тиск ще серйозніший, адже вона йде з тенісу та має один з останніх шансів виграти турнір категорії «Прем’єр», та ще й у домашніх стінах. Очікую подвійних помилок від Коллінс та низький прохід першого м’яча.

Ординар: Програш
WTA Маямі. Фінал
20:00/30 бер
Даніель Коллінс - Олена Рибакіна
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
WTA Маямі. Фінал
20:00/30 бер
Даніель Коллінс - Олена Рибакіна
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі