«Даллас» – «Бостон»: прогноз і ставка Олександра Золотогорського

03:30, 13 чер 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», головний редактор FootballHub, коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський склав прогноз на третій матч фіналу НБА «Даллас» – «Бостон».

У другому матчі серії фіналу НБА «Даллас» дійсно дав бій. І вирішувалося все на останніх хвилинах/секундах, як власно я і передбачав. Були у техасців і питання до суддів. Трохи пощастило тоді вписатися у фору, але зараз у ці допуски грати не будем.

Не можуть «Маверікс» нічого не зачепити у цій серії. Переламаний Дончич минулого разу все одно став найкращим. І якщо йому буде гідна допомога від того же Ірвінга, «Даллас» має повернути в серію інтригу.

Для Ірвінга, тим паче, ця дуель принципова. Не дуже добре він пішов із «Бостона», зовсім не гарно потім склалися стосунки. Він вмотивований. І має нарешті показати клас.

«Бостон», скоріше за все, таки стане чемпіоном. Але не вірю, що зовсім без проблем. То ж, у третьому матчі, що відбудеться в Далласі, прогнозую перемогу техасців (з урахуванням овертайму, звісно) за 1,80.

Ординар: Програш
НБА. Фінал плей-оф. Матч №3 (рахунок в серії: 0-2)
03:30/13 чер
«Даллас» – «Бостон»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі