«Черкаські Мавпи» — МБК «Миколаїв». Прогноз Олександра Прошути

16:00/19 гру '15

Олександр Прошута, авторитетний баскетбольний журналіст та головний редактор сайту «Планета Баскетбол», продовжує прогнозувати матчі чемпіонату України з баскетболу та ділиться прогнозом на матч «Черкаські Мавпи» — МБК «Миколаїв».

Матч між «Мавпами» та «Корабелами» стане помітною подією суботи в Суперлізі Фаворит-Спорт. Один з лідерів сезону прийматиме міцного середняка, який, утім, потрапив в кризу.

В останніх зустрічах команда Сергія Кирлана відверто не вражає. Травма Олександра Цикалюка позбавила команду потрібної глибини в ланці великих гравців, дуже нестабільно виглядають захисники (Тонченко, Кожем’якін та інші). Після домашньої поразки від «Волиньбаскету» миколаївці не покращили свою гру – це відбивається на результатах.

«Мавпи» ж в останні тижні грали непогано, навіть нав’язали боротьбу «Хіміку», але не встояли перед градом триочкових кидків в заключній чверті. Команда Максима Міхельсона все ще не дуже добре захищається, але напад стабілізувався, ротація стала більш зрозумілою, хоча для цього тренерам довелося серйозно «порізати» ігровий час Антонцю та Давидюку – гравцям, які повинні були грати куди значнішу роль в команді.

Букмекери справедливо вважають господарів фаворитами цього матчу, але, на мою думку, занижують шанси «Корабелів». Так, «Миколаїв» в кризі. Так, є ігрові проблеми. Але «Мавпи» не «Хімік», щоб настільки легко розбиратися зі своїми опонентами, навіть вдома. Вважаю, що господарям не буде настільки легко, як це бачать букмекери, тож рекомендую ставку на непрограш «Миколаєва» в 25,5 балів за букмекерською конторою Bet365.

Ординар: Виграш
«Черкаські Мавпи» — МБК «Миколаїв»
19.12.2015 16:00 ЕЕТ
Суперліга Фаворит-Спорт
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0