Чемпіонат Чехії. 29-й тур. Прогноз і експрес В’ячеслава Заховайла

18:00, 21 кві 2019

Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав експрес на матчі «Банік» Острава – «Опава», «Пршибрам» – «Вікторія» Пльзень і «Спарта» Прага – «Карвіна» у 29-му турі чемпіонату Чехії.

Зараз у чемпіонаті Чехії передостанній тур першого етапу. Усі матчі відбудуться в один день в один час. Між клубами йде боротьба за потрапляння в першу шістку. Вирішив скласти експрес у такому випадку.

«Спарта» прагне скоротити відставання від «Вікторії». Боротьба за чемпіонство ще не завершена. До кінця чемпіонату ще сім турів. Два першого етапу та п’ять – другого. «Спарта» зустрічається з одним із аутсайдерів першості. Клуб з Праги виграв усі домашні матчі в 2019 році, а «Карвіна» програла усі виїзні зустрічі, тому в цій парі все зрозуміло.

«Вікторія» ще має надію наздогнати «Славію», різниця становить лише 5 очок, які можна нівелювати. У першому колі «Вікторія» не змогла вдома переграти «Пршибрам», тому має реабілітуватися у гостях. Зараз команда на ходу та повинна брати три очки, якщо мріє про чемпіонство.

І останній матч. «Банік» однозначно буде сильнішим за «Опаву». Остравський клуб бореться за місця в Лізі Європи, а гості «комфортно» розташовуються в середині турнірної таблиці: від зони вильоту 10 очок, а до першої шістки шість балів. Мотивація зіграє ключову роль.

Експрес: Програш
Чемпіонат Чехії. 29-й тур
18:00/21 кві
«Банік» Острава — «Опава»
Чемпіонат Чехії. 29-й тур
18:00/21 кві
«Пршибрам» — «Вікторія» Пльзень
Чемпіонат Чехії. 29-й тур
18:00/21 кві
«Спарта» Прага — «Карвіна»
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0