Чехія – Україна: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

21:45, 08 вер 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на товариський матч національних збірних Чехія – Україна.

Дуже схоже на те, що цей спаринг мало потрібен як Чехії, так і Україні. Команди повідпускали кількох провідних гравців, а тому підходять до дуелі далеко не в оптимальних складах. Якщо говорити про нашу збірну, то, напевно, настає час дебютів.

Швидше за все, побачимо у воротах Різника, у центрі захисту, ймовірно, зіграє Качараба, ігрові хвилини однозначно отримають Кочергін і Булеца. Цікаво буде поглянути на нові обличчя. І як зможуть себе вони проявити у формі національної команди. Упевнений в одному – мотивації їм не бракуватиме. А тому можна бути впевненим, що обличчям в бруд вони не впадуть.

Останні зустрічі суперників залишаються за нами. Передумови продовжити приємну історію протистоянь є. Це як мінімум наявність Ярмоленка, Яремчука і Зінченка, який і приносив українцям останню виїзну перемогу над чехами.

Хоча на результат робити ставку я не хочу – важко прогнозувати, враховуючи експериментальний характер матчу. Але гадаю, що голи у Плзені будуть. І не один.

Ординар: Виграш
Товариський матч. Збірні
21:45/8 вер
Чехія – Україна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
18
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі