Чарльз Олівейра – Джастін Гетжи: прогноз і ставка | Черговий «Бій вечора»?

07:00, 08 тра 2022
Ось ми й підібралися до головної страви. Всіма очікуваний бій пройде з деякими закулісними змінами, котрі можуть вплинути на його підсумковий результат. Чого конкретно чекати від поєдинку, розглянемо нижче.

Не поєдинок, а справжня пісня. Два найяскравіші представники промоушену зійдуться в очній битві. Одразу питання, яке у всіх миготить у подумках – чи закотять обидва черговий «Бій вечора» з додатковими преміальними або ж ми побачимо швидку розв’язку, де бійці кинуться один на одного й влаштують криваву «бійку за сараєм» з усіма витікаючими? Є різні варіанти, як саме все завершиться, але в той же час, з точки зору тривалості двобою, результат бачиться одним – це дострокове закінчення з будь-якої сторони.

Обмовлюся відразу, що у Олівейри ключів до успіху більше – це і короні прийоми (рекордсмен по сабмішенам), і динаміт є в стійці. У Джастіна ж варіант лише один – це наглухо вирубити. Навряд чи йому вдасться відбігати всі п’ять раундів і не потрапити до партерної пастки Чарльза. «Хайлайту» необхідно все зробити швидко, протягом двох раундів, інакше … До речі, у ТКО від Гетжи вірю, враховуючи, що бразилець відлітав в стартовому раунді у нокдауни від Чендлера та Пор’є (двічі), а вже потім перевертав все з ніг на голову.

Незрозумілий для мене момент із котируваннями на КО/ТКО від Олівейри. Чому аж 9.0? Бразилець лише за останні шість боїв здобув більше перемог нокаутами, ніж задушливими. А дев’ять вікторій у його кар’єрі саме таким способом фінішу – це для кого? Зрозуміло, що є великий ризик того, що Чарльз все одно знайде спосіб залізти за спину американцю й задушити, але я все ж таки ризикну зробити вибір на користь успіху в стійці будь-кого з бійців. А вболіватиму за Джастіна. Він заслуговує хоча б раз у кар’єрі надіти пояс на талію.

Ординар: Виграш
UFC 274
07:00/8 тра
Чарльз Олівейра - Джастін Гетжи
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Увага! Цей бонус не актуальний
72
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі