Бразилія – Німеччина. Прогноз Олексія Андронова

23:30/20 сер '16

Спортивний оглядач Олексій Андронов, що спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч Бразилія – Німеччина у фіналі Олімпійських ігор. Зустріч відбудеться в суботу ввечері на стадіоні «Маракана» в Ріо-де-Жанейро. Наш експерт припускає, що за підсумками майбутнього матчу золоті медалі отримає збірна Німеччини.

У фіналі Олімпійських ігор зіграють між собою Бразилія і Німеччина. У кожної з команд своя супермотивація. Німеччина може стати першою країною, яка виграє Олімпіаду в футболі одночасно і у жінок, і у чоловіків. Бразилія ніколи не була чемпіоном Олімпіади. По цій темі у бразильців пунктик. Вони дуже  чекали золота в Лондоні, але не вийшло. Удача від них відвернулася. Зараз Бразилія грає вдома і хоче взяти реванш у Німеччині, нехай це і олімпійська збірна, за поразку на чемпіонаті світу дворічної давності.

Мені все-таки здається, що не зможе Бразилія весь турнір провести на нуль, поки вона не пропускала. Німеччина спробує скористатися зайвою емоційністю господарів турніру. Думаю, що Німеччина виграє Олімпіаду. Не впевнений, що це відбудеться в основний час. Обираю ставку – «Німеччина – переможець чоловічого футбольного турніру». Коефіцієнт – 2.5. Дуже непогано, на мій погляд.

Ординар: Програш
Бразилія - Німеччина
20.08.2016 23:30 ЕЕТ
Олімпіада-2016. Чоловічий футбольний турнір. Фінал
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0