«Бостон Селтікс» – «Орландо Меджик». Прогноз Дмитра Донського

02:00, 30 січ 2016

Коментатор бейсболу, американського футболу, баскетболу на каналі Viasat Sport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Дмитро Донський дав прогноз на матч «Бостон Селтікс» – «Орландо Меджик» в регулярному чемпіонаті NBA. Зустріч пройде в ніч з п’ятниці на суботу. Наш експерт вважає, що господарі виграють зі значною перевагою.

Є невелика ймовірність того, що в майбутньому поєдинку в складі «Бостон Селтікс» не з’явиться лідер нападу Айзея Томас, у котрого травма щиколотки. На власному майданчику «Бостон» прийматиме «Орландо Меджик», серія поразок якого розтягнулася на шість матчів. Більше того, команда програла 10 поєдинків з останніх 11-ти. Більшість недоліків колективу стосуються захисту. В рамках цього невдалого відрізка команда пропускала по 102.8 очки за гру. Крім того, суперники мали прекрасний відсоток влучання з дальньої дистанції – 38.2, а також розігрували по 23.3 комбінації.

Водночас у «Бостона» справи йдуть прекрасно. В останніх зустрічах видно, що тренер Бред Стівенс знайшов гру – насамперед, у нападі. Доказом цьому слугують чотири перемоги поспіль, а також сім у останніх дев’яти зустрічах. Більше того, команда показує пристрасть до агресивного захисту. Варто згадати 15 перехоплень в недавньому матчі проти «Наггетс». Цікаво, що лідером клубу стає Ейвері Бредлі, котрий і в обороні грає прекрасно, і в нападі має по 19.3 очки в останніх чотирьох зустрічах.

Втім, цього сезону команди вже зустрічались одного разу. Тоді «Орландо» мав беззаперечну перевагу на щиті і в трисекундній зоні, здобувши крупну перемогу – 110:91. Зараз все має піти по-іншому. Перш за все, за рахунок чіпкості «Кельтів» в обороні, а також комбінаційної гри в нападі. Наприклад, завдяки цьому Келлі Олінік в останніх десяти зустрічах має прекрасний відсоток влучання здалеку (21 з 34). Таким чином, в майбутньому поєдинку варто спробувати зіграти перемогу «Бостона» з форою (-8.5) очки.

Ординар: Виграш
Регулярний чемпіонат NBA
02:00/30 січ
«Бостон Селтікс» - «Орландо Меджик»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0