«Бостон» – «Даллас»: прогноз і ставки | Час виправляти помилки

03:00, 10 чер 2024
На обрії друга зустріч фіналу НБА. «Маверікс» провалили матч №1, в той час як «Бостон» зробив серйозну заявку на історичний 18-й титул чемпіона асоціації. Розглянемо, якого підсумку варто чекати у найближчу добу.

Перша гра дала чітке розуміння того, що з більшою часткою ймовірністю серія буде односторонньою. Не виключено, що «кельти» оформлять сухар за підсумком. Та система, котру вибудував у «Селтікс» Бред Стівенс, починаючи з 2013 року – саме вона і дає плоди у дні сьогоднішньому, вийшовши на свій пік, в той час як внесок нинішнього коуча Джо Маззулли в те, який наразі «Бостон» – мінімальний. Обрана тактика на гру №1 була ідеальною й дала розуміння того, наскільки «БС» варіативний по обидві сторони майданчика. Розрахунок був вірний, дати свободу дій Дончичу, але при цьому наглухо закрити всю решту команди суперника.

Хто розчарував особливо, так це Кайрі Ірвінг. У Массачусетсі ставлення до цього гравця особливе, адже саме з Ірвінгом у складі «Селтікс», почали формуватися Тейтума і Брауна в якості суперзірок асоціації й за підсумком Кайрі покинув «кельтів» зі скандалом. Складалося враження, що в першій зустрічі КІ не витримав психологічного тиску арени «ТД Гарден», що наочно відображається на статистичних показниках гравця – 6 із 19 в плані загальної кількості кидків (0 із 5 триочкових). У відсутності допомоги Дончичу з боку Ірвінга і надалі, серії точно завершиться без шансів для «Мавс» – 0:4.

Величезною проблемою для «Далласа» ознаменувалася поява Порзінгіса, котрий з лави зробив величезну різницю. Рецепту, як закрити латиша у техасців не було. «Маверікс» банально не вистачає габаритних оборонців, аби щось протиставити на тій самій середній дистанції. Вихід для «ДМ» бачиться тільки один – включатися в атаці, починати поливати з периметра, розривати за рахунок пік-н-ролів… Все ж таки після зимового дедлайну, у «Мавс» з’явилося більше опцій на обох сторонах майданчика. Підбиваючи підсумки, напрошується реабілітація Ірвінга за провал у попередній грі, а також верх техасців за таким ігровим елементом, як 3-очкові кидки.

Ординар: Програш
НБА. Плей-оф. Фінал. 2-й матч (рахунок в серії: 1:0)
03:00/10 чер
«Бостон» – «Даллас»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
НБА. Плей-оф. Фінал. 2-й матч (рахунок в серії: 1:0)
03:00/10 чер
«Бостон» – «Даллас»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі