«Боруссія» Дортмунд – «Баварія». Прогноз Олексія Андронова

21:30/14 сер '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Боруссія» Дортмунд – «Баварія» за Суперкубок Німеччини. Гра відбудеться в неділю ввечері на стадіоні «Сігнал Ідуна Парк» в Дортмунді. Наш експерт припускає, що за підсумками майбутнього матчу трофей дістанеться «Боруссії».

Суперкубок Німеччини відкриває сезон на елітному рівні в цій країні. Друга Бундесліга же стартувала. Ну а в матчі за трофей звична пара «Боруссія» Дортмунд – «Баварія». Найчастіше ці команди зустрічаються в цьому матчі. Ситуація практично така ж, як і в Україні, де постійно грають «Шахтар» і київське «Динамо». Ну і сьогоднішня гра особлива. Це перший офіційний або напівофіційний матч, хто як сприймає, Карло Анчелотті біля керма «Баварії». Все те, що було до цього, не береться до уваги – тренування, контрольні поєдинки. За цією грою, напевно, висновки робитися будуть. Можна згадати, що Пеп Гвардіола починав з такого ж матчу і програв «Боруссії». Дортмунд частіше всіх виграє цей трофей. Фірмова справа для «Боруссії».

Я не дуже розумію, чому така дивна лінія на матч. Я перебуваю в Дортмунді, де і відбудеться гра. Більшість уболівальників, природно, будуть переживати за господарів. Дортмунд провів рекордну трансферну кампанію. Він ображений на «Баварію», образа накопичувалася упродовж останніх років через всякі трансферні історії. А ось Анчелотті поки не так добре вивчив своїх гравців. У зв’язку з цим пропоную поставити за 2,62 на те, що «Боруссія» завоює трофей. Такий шанс упускати не можна.

Ординар: Програш
«Боруссія» Дортмунд - «Баварія»
14.08.2016 21:30 ЕЕТ
Суперкубок Німеччини
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0