«Богеміанс 1905» — «Словацко». Прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

19:00, 01 лис 2019
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч «Богеміанс 1905» — «Словацко» в 15-му турі чемпіонату Чехії. На думку експерта, суперники не виявлять сильнішого.

«Богеміанс 1905» – домашня команда, яка на своєму полі може зіграти будь-який результат з будь-яким суперником. «Словацко» останнім часом, з появою нового головного тренера, прогресує.

Матч відбудеться в Празі, а я чудово знаю специфічну арену «Долічек», в якій вболівальники дуже близько перебувають з полем, яке, до слова, теж має найменші допустимі розміри. Трибуни будуть тиснути на футболістів.
Фаворита очевидного немає. Ризикну в цьому матчі поставити на нічийний результат. «Словацко» зараз в хорошій формі та показує непогані результати. Водночас «Богеміанс 1905» вдома грає непогано.

«Словацко» приїде в Прагу, щоб обіграти місцеву команду, але проти «Богеміанс 1905» важко грати на виїзді. Простору на полі мало, тому це нагадуватиме радше хокей. Пражани вже звикли до таких умов і дуже активно пресингують. Лише досвідчені та сильні команди на «Долічек» можуть впоратися з таким опонентом.

Бери участь у конкурсі «Фаворит тижня» на $1000 до матчів Ліги чемпіонів

Ординар: Виграш
Чемпіонат Чехії. 15-й тур
19:00/1 лис
«Богеміанс 1905» — «Словацко»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі