Бен Шелтон – Кей Нішікорі: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

12:00, 30 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч Ролан Гаррос, де між собою зіграють Бен Шелтон – Кей Нішікорі.

Бен Шелтон

Прогрес Шелтона був і несподіваним, і стрімким. Минулий сезон американець починав на 96-му рядку, а закінчив на 17-му. Тенісист виграв дебютний турнір на рівні ATP, набрався досвіду виступів на високому рівні та здобув низку гучних перемог, включно з перемогою над Сіннером. Якщо на початку кар’єри Бен демонстрував повну залежність від подачі, то останнім часом він значно поліпшив гру на задній лінії та прийомі. При цьому американець діє тільки в атакувальному стилі. Бен став частіше виходити до сітки, але поки що зі змінним успіхом, особливо коли доведеться обробляти м’ячі в тіло. Наразі Шелтон прагне поліпшити результати на ґрунті, тільки результати залишають бажати кращого, оскільки тенісистові не завжди вистачає витримки в розіграшах.

Кей Нішікорі

Останні роки видалися найскладнішими в кар’єрі Накашими. Японець ніяк не може повноцінно повернутися в тур, тільки-но він відновлює одне пошкодження, як отримує інше. Якщо раніше Кей досить швидко набирав форму, то через вік робити це стало тільки складніше. Наразі тенісист тільки починає сезон. Першим розминочним турніром він обрав Відкритий чемпіонат Франції, куди приїхав без підготовки. Попри це Нішікорі створив невелику сенсацію, обігравши Діалло. Матч показав, що японець, як і раніше, добре рухається кортом та тримає м’яч, але інші ігрові аспекти помітно просідають.

Розбір поєдинку

Нішікорі вже в першому матчі витратив велику кількість сил, і це після річної паузи. Не думаю, що японець фізично готовий боротися з молодим Шелтоном, проти якого потрібно багато бігати та терпіти на задній лінії. До того ж у Нішікорі зовсім не працює подача.

Конкурс до фіналу Ліги чемпіонів «Боруссія» Дортмунд – «Реал Мадрид»: 1000 грн на карту!

Ординар: Повернення
Ролан Гаррос
12:00/30 тра
Бен Шелтон - Кей Нісікорі
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Повернення
Ролан Гаррос
12:00/30 тра
Бен Шелтон - Кей Нісікорі
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі