Бельгія – Польща: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

21:45, 08 чер 2022
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч Ліги націй Бельгія – Польща.

До матчу в Брюсселі суперники підходять у дзеркальному настрої, відбиток на який наклав перший тур Ліги Націй. Польща у ньому взяла максимум, Бельгія – нічого.

Якщо поринути в історію протистоянь, то і тут однозначна перевага на боці поляків. За ними повністю лишалися й останні очні зустрічі. Нехай були вони аж 15 років тому.

Такою кволою, як в останній грі, команду Мартінеса не пригадаю. В домашніх стінах вона пропустила 4, а з легкістю могла і всі 10. Особисто я розцінюю це як виняток з правил. І вже сьогодні представників Бенілюксу сподіваюсь побачити на звичному рівні. Склад-то в них значно майстерніший, аніж в поляків. Ще б додати побільше організованості у центрі поля і зіграності у нападі. Ось і складові переможного рецепту.

Ординар: Виграш
Ліга націй
21:45/8 чер
Бельгія – Польща
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
Вітальний безумовний фрібет від VBET
Зроби ставку експрес від 100 грн на три події чи більше (з коефіцієнтом 1.2 для кожної) у VBET та отримай фрібет до 1 500 грн, незалежно, чи твоя ставка виграє чи програє. Якщо ставка виграла, отримай 50% від суми ставки у вигляді фрібету. Якщо ставка програла, отримай 100% від суми ставки у вигляді фрібету.
287
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі