Бельгія – Чорногорія: прогноз і ставки | Звитяга на честь ювіляра

21:30, 05 чер 2024
«Стадіон Короля Бодуена» у Брюсселі приймає товариський матч між «червоними дияволами» та представником Балканського півострова. Нижче ділимося з очікуваннями від майбутньої зустрічі.

Перед стартом єврофоруму бельгійці проведуть два спаринги, протягом трьох днів зігравши проти Чорногорії і Люксембургу. Найближча зустріч для «червоних дияволів» знаменна тим, що лідер збірної маестро Де Брюйне зіграє свій 100-й матч у футболці національної збірної, а отже Тедеско виставить основу, котра з мотивацією проблем не матиме.

Стосовно опонента в особі Чорногорії, відзначаємо зміни на тренерському містку. Відтепер коучем балканців є легенда хорватського футболу Роберт Просінечки, з яким «шашкові» брали бронзу на чемпіонаті світу 1998 року у Франції. Під керівництвом балканського наставника чорногорці зіграли два контрольні поєдинки проти Білорусі і Північної Македонії, вигравши обидва всуху 2:0 й 1:0 відповідно.

Показово, що під керівництвом Просінечки збірна перебудовується тактично. При Радуловичі в основному збірна грала за схемою 3 – 5 – 2 (іноді 4 – 4 – 2), в той час як Роберт двічі обирав стратегію 4 – 3 – 2 – 1, зміщуючи гру у бік атаки, що тільки на руку Бельгії, котра любить тиснути через фланги (зліва зокрема). Андердогу варто побоюватися і стандартних положень бельгійців, так само як і в цілому «дияволи» все ще лякають суперників своїм статусом.

У 2012-му відбулася єдина очна дуель між майбутніми суперниками (2:2), але 12 років тому у складі бельгійців не було ні Де Брюйне, ні Лукаку. В той період золоте покоління «червоних дияволів» тільки починало формуватися, в той час як у сьогоденні Бельгія пройшла свій пік.

З опонентами рівня Чорногорії підопічні Тедеско повинні розправлятися на голому класі й величезному багажі досвіду. Звичайно ж, головний стимул для господарів – порадувати Кевіна перемогою перед рідною публікою на честь його 100-го поєдинку. Виносимо вердикт на користь підсумку 3:0 (3:1).

Ординар: Виграш
Товариський матч
21:30/5 чер
Бельгія – Чорногорія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Товариський матч
21:30/5 чер
Бельгія – Чорногорія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі