Барбора Крейчикова – Людмила Самсонова: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

11:00, 09 лют 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч WTA Абу-Дабі, де між собою зіграють Барбора Крейчикова – Людмила Самсонова.

Барбора Крейчикова

Крейчикова вже четвертий сезон поспіль тримається на високих позиціях у рейтингу, виступаючи у фінальних стадіях на турнірах високого рівня. Але від чешки всі чекають більшого, особливо після перемоги на «Ролан Гаррос» 2021 року. Проблема Барбори – нестабільність. Хоч би як тенісистка намагалася поліпшити результати, вона щосезону наступає на одні й ті самі граблі. Ускладнюють ситуацію також постійні травми, через які Барбора щороку пропускає по кілька місяців.

Крейчикова вміє на корті все. Коли потрібно, вона може почати грати агресивно, з постійними виходами до сітки, де здатна обробляти м’ячі будь-якої складності. Не менш упевнено Барбора діє і в обороні, де за допомогою різнопланової гри змушує суперниць невиправдано ризикувати та помилятися. Але трапляються дні, коли у Крейчикової нічого не виходить на корті і вона не знає, як із цим боротися.

Людмила Самсонова

Самсонова провалилася на старті сезону. Не виключено, що через тиск, оскільки тенісистка була серед фаворитів на всіх заявлених змаганнях, у результаті скрізь програла в першому колі. Людмила продовжує залежати від куражу, коли все виходить на корті, вона здатна обіграти будь-яку суперницю, що вже робила неодноразово.

Як би не намагалася Самсонова урізноманітнити свою гру, успіхів, як і раніше, мало. Тенісистці важко тримати м’яч у корті, особливо відігравати в обороні. Тому вона з першого ж удару йде на загострення.

Розбір поєдинку

Обидві тенісистки близькі до оптимальної форми. Самсонова здобула дві розгромні перемоги на турнірі, зі свого боку Крейчикова виглядає впевнено на старті сезону. Шанси на перемогу близькі до рівних, тому очікую, що зустріч буде наполегливою і затяжною.

Ординар: Виграш
WTA Абу-Дабі
11:00/9 лют
Барбора Крейчикова - Людмила Самсонова
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

 

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі