Барбора Cтрицова – Елізе Мертенс. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

13:00, 08 лип 2019

Екс п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Барбора Стрицова – Елізе Мертенс в 1/8 фіналу Вімблдону, який проходить в Лондоні. Поєдинок відбудеться в понеділок, 8 липня. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі буде затяжна боротьба.

Барбора Стрицова дуже хороша на траві, що і показав матч з Кікі Бертенс. Чешка дуже варіативно грає. На задній лінії, можливо, їй не вистачає потужності в порівнянні з іншими суперницями, молодшими і потужнішими, але вона вміє вигадувати комбінації, може перейти на різаний, вкоротити, піти до сітки. Вона може практично все, як мені здається. Головне, щоб її не задавили потужністю.

Що стосується Мертенс, то цей сезон не такий успішний для неї, як попередній. Але зараз вона добре грає, знову набрала форму. Мертенс, напевно, не такий хитрий гравець, як Барбора Стрицова, але при цьому вона технічно добре оснащена, біля сітки не губиться, з задньої лінії атакує, подає непогано. Це повинно бути дуже захоплююче протистояння.

Я все-таки відштовхувалася би від чешки, якщо говорити про перемогу, але це точно не буде швидкий матч, тому краще вибрати варіант «більше 20,5 геймів».

Ординар: Виграш
Вімблдон-2019. 1/8 фіналу
13:00/8 лип
Барбора Cтрицова - Елізе Мертенс
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0