«Баккен» — «Хімік». Прогноз Олександра Прошути

19:15, 16 гру 2015

Олександр Прошута, авторитетний баскетбольний журналіст та головний редактор сайту «Планета Баскетбол» дає свій прогноз на перший матч чемпіона України, БК «Хімік», у другому етапі Кубку Європи FIBA.

Чинний чемпіон України, «Хімік», сьогодні стартує в другому раунді Кубку Європи ФІБА. Суперником команди Олега Юшкіна стане данський «Баккен» — одна з кращих команд країни.

Взагалі, в Данії баскетбол почав активно розвиватися лише декілька років тому, але успіхи того ж «Баккена» на євроарені вже доволі відчутні. В першому раунді цьогорічного Кубку Європи ФІБА «Ведмеді», власне, як і «Хімік», не програли жодної зустрічі – дві перемоги над чеським «Німбурком» можна віднести до розряду сенсаційних. Утім, в цілому група в команди іспанського спеціаліста Ісраеля Мартіна була простішою, ніж у чемпіонів України.

В «Баккені» лише три легіонери та данець сербського походження Дарко Джукіч. Саме легіонери (іспанець Бівія, сенегалець Діуф та американець Томанн) є ключовими гравцями команди – на них треба звертати особливу увагу. «Ведмеді» мають достатньо значну перевагу в зрості, але грають достатньо швидко. Особливо це стосується місцевого чемпіонату, де менше 80 очок за матч «Баккен» набирає дуже рідко. В Європі з цим трохи складніше – вище рівень суперників.

Букмекери бачать «Хімік» фаворитом зустрічі, але з мінімальною перевагою. Прогнозувати підсумок цього матчу доволі непросто – доведеться, як завжди в таких випадках, звернутися до тоталів.

Зважаючи на перевагу в зрості, українці приречені на використання зонного захисту та відкриття периметру. Снайпери в данців є, але вони грають дуже нестабільно, чергуючи гарні матчі з провальними. Те ж саме стосується й «Далекобійників» команди Олега Юшкіна – жодного справді надійного майстра триочкових «Хімік» не має. А в позиційній грі більш високий індивідуальний клас гравців української команди повинен зіграти значну роль, тому хлопцям з міста Южне, можливо, навіть є сенс не прискорювати гру.

Позначка в 152,5 пункти за букмекерською конторою Favbet мені видається зависокою. Тож я зупиняю свій вибір на пропозиції «тотал менше».

Ординар: Виграш
Кубок Європи ФІБА
19:15/16 гру
«Баккен» — «Хімік»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0