«Байєр» – «Майнц»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

21:30, 23 лют 2024
Відомий український журналіст-інсайдер і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч Бундесліги «Байєр» – «Майнц».

Проти нинішнього «Байєра» складно ставити. Особливо у домашніх матчах. А тим паче у зустрічі з «Майнцом». Це один з явних претендентів на виліт, котрий ризикує залишити еліту після 15 безперервних сезонів у ній. Але з набором очок нині якось тугувато. Ось минулими вихідними врешті «Карнавальники» виграли. Вперше за останні 12 матчів.

Не складаються у «Майнца» і особисті зустрічі з «Фармацевтами». В попередніх шести лише раз вдалося зачепитися за нічию. Найбільшим клопотом «Байєра» є відсутність найкращого бомбардира Боніфаса. Хоча, як показали останні матчі, то в атаці команда чудово може впоратися і без нього.

Хлопці Алонсо зараз на величезному підйомі, і навряд чи щось може стати на заваді черговим трьом балам. Їхній успіх букмекерами оцінюється доволі очевидним. Та щоб взяти вищий коефіцієнт, можна спробувати зачепити ще й результативність матчу, яка низькою бути не повинна.

Ординар: Програш
Бундесліга. 23-й тур
21:30/23 лют
«Байєр» – «Майнц»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі