Австралія – Перу: прогноз і ставка Олексія Андронова

21:00, 13 чер 2022
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч Австралії – Перу за право зіграти на ЧС-2022.

Стиковий матч за вихід на чемпіонат світу. Тепер усе це з одного матчу грається. Грається у Катарі на нейтральній території. Але вона умовно нейтральна, тому що австралійці грали там під час відбірного циклу. Їм трохи краще знайомі умови.

Я, звичайно, не вірю в силу якихось перуанських шаманів. Збірна досить пристойна. Проблема в одному – вона мало забиває. Я гадаю, що Австралія розуміє: треба добре зіграти в атаці. Забитий гол полегшить вирішення підсумкового завдання. Не знаю, можливо, в основний час буде результативна нічия.

Але я практично певен, що Австралія свій гол заб’є. Може й виграти – 1:0. Хто знає. 1,8 – коефіцієнт на гол Австралії. Все-таки команда з таким добрим досвідом, яка звикла грати на чемпіонаті світу. Думаю, що легкого життя перуанці не матимуть. Коефіцієнт впевненості – 7 за 10-бальною системою.

Виграй гроші і футболку збірної з автографом Бєсєдіна!

Ординар: Програш
ЧС-2022. Кваліфікація
21:00/13 чер
Австралія – Перу
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі