«Аугсбург» – «Штутгарт»: прогноз і ставка Максима Гіленка

21:30, 10 тра 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч Бундесліги «Аугсбург» – «Штутгарт».

Грають дві команди, які сильно перевершили очікування цього сезону. Потрібно було, щоб з’явився ТАКИЙ «Байєр», який своїм сяйвом воістину затьмарив абсолютно все і всіх, навіть на європейському рівні, щоб про «Штутгарт» говорили мало, а про «Аугсбург» – взагалі ніхто.

Але обидві команди справді дивують. Себастьян Хенесс за один сезон вийшов на той рівень, щоб мати змогу відмовлятися від пропозицій «Баварії», навіть незважаючи на родинні зв’язки із найвищими її керівниками. Хенесс робить ставку на те, на що робить мало хто в сучасному світі, що пресингує: комбінаційний футбол. Зі «Штутгартом» дуже складно грати, він зносить лавиною атак.

«Аугсбург», звичайно, команда значно простіша, але порівняно з багатьма роками боротьби за виживання вона показала великий прогрес. Великим, звичайно, успіхом було замінити Єсса Торупа: людина з медалями з чемпіонату Данії, причому з такими, які він вигравав у двох різних командах, додав команді якості.

Ось тільки після того, як збереження прописки на сезон було гарантовано, «Аугсбург» різко здав у результатах. Не звинувачуватиму їх у дивних матчах – просто, напевно, важко підтримувати мотивацію, коли головне завдання на сезон вперше за довгі роки вирішено достроково. А ось «Штутгарту» має бути дуже цікаво обійти «Баварію» – тож пропоную поставити на його перемогу.

Конкурс до матчу «Шахтар» – «Динамо»: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Бундесліга. 33-й тур
21:30/10 тра
«Аугсбург» – «Штутгарт»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі