«Атлетіко» – «Лестер». Прогноз Івана Громікова

21:45/12 кві '17

Прогнозом на матч Ліги чемпіонів між «Атлетіко» та «Лестером» ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, колумніст сайту SportArena.com, ведучий «Радіо Аристократи» та постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

Незважаючи на фактичні та ймовірні кадрові втрати «Лестера», ігровий план англійських чемпіонів на гру у Мадриді не зміниться. Те, що «Лиси» у свій день вміють тримати захист та ефективно грати на контратаках, взагалі робить їх не дуже зручним опонентом для команди Дієго Сімеоне. «Атлетіко» – і сам колективний контратакувальний, а питання нейтралізації сильних сторін «Лестер» не стосується класу окремих виконавців. Готувати свою команду тактично до «Лестера» – завдання непросте, тому що у нього все куди більше стосується емоцій.

Мало матчів «Атлетіко» у Лізі чемпіонів стають результативними. Хай іспанці і фаворити протистояння, на легку перемогу я би не очікував. «Лестер» у першому матчі влаштує нічийний результат чи мінімальна поразка, тому команда Крейга Шекспіра намагатиметься ускладнити життя господарям. Не то щоб «Атлетіко» ніколи не зустрічався з такими опонентами, а у «Лестера» завжди є додатковий фактор — пояснювати це зайвий раз не треба. Виграти гостям навряд чи вдасться, можливо, «Атлетіко» досягне свого, але про результативність я би не говорив. Тому моя ставка сьогодні: «Атлетіко» не програє і тотал голів менше 2.5» за 2.25.

Ординар: Виграш
АПЛ
21:45/12 кві
«Атлетіко» - «Лестер»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.02.2019 по 28.02.2019 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0