«Атланта» – «Юта»: прогноз і ставки Олександра Золотогорського

02:30, 28 лют 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», головний редактор FootballHub, коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський склав прогноз на матч регулярного сезону НБА «Атланта» – «Юта».

Цієї ночі в НБА дуже багато матчів з явними фаворитами, і не хочеться  гратися з форами і маленькими кофіцієнтами.

Тому, я зосередився на одному більш-менш рівному матчі, де запропоную вам дві неочікувані ставки. Цей матч: «Атланта» – «Юта».

По-перше, я більше вірю у «Джаз». Нехай вони грають в гостях, але «Яструби» грають без Трея Янга, і їм доводиться боротися із власним незадовільним станом. Крім того, «Атланта» надзвичайно слабка у захисті, а в «Юті» є, кому закидати. І тут є великі сподівання на Маркканена і компанію. То ж, 2,10 на «Юту» – це непогано. Тим більше, джазмени ще вмотивовані і вірять у можливість потрапити у плей-ін.

Ще одна цікава ставка, якраз випливає з попередньої логіки. Що нам важливо зрозуміти: Трей Янг не грає, одже перша зірка «Атланти» Діджонте Мюррей, їхня команда погано грає у захисті і суперник може підтримати результативну гру.

Мюррей в останніх двох матчах набирав 24 і 25 очок. Не дивно, що йому намалювали тотал 24,5. Що ж, він може його пробити. Адже навіть в не дуже результативному матчі з «Орландо», він набрав 25. Якщо буде інтрига (а матч більш-менш рівний), Мюррей гратиме під 40 хвилин.

Отже, друга ставка на цю гру: тотал більше 24,5 очок на Мюррея за 1,85.

Ординар: Програш
НБА
02:30/28 лют
«Атланта» – «Юта»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
НБА
02:30/28 лют
«Атланта» – «Юта»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі