«Атланта» — «Оклахома-Сіті»: прогноз та ставка. «Яструби» потужно розпочнуть матч

02:30, 23 лис 2021
У матчі регулярного сезону-2021/22 Національної баскетбольної асоціації «Атланта Хокс» прийматиме «Оклахома-Сіті Тандер».

«Атланта»

Після жахливої серії з восьми поразок у дев’яти зустрічах «Атланта» повернулася додому та заграла, як у другій половині минулого сезону: результативно та впевнено. Оформлено серію з чотирьох перемог, до того ж у кожному матчі Трей Янг та компанія набирали не менше 110 очок. Усього ж у рідних стінах «яструби» програли лише один раз за вісім битв і лише в тій грі проти «Юти» не зуміли набрати 110 очок. Попереду чекає матч проти одного з аутсайдерів сезону, який видає часом сенсації, але в цілому поки що дуже сируватий і, як і раніше, не має суперзірок у складі.

«Оклахома-Сіті»

«Тандер» програли чотири з останніх п’яти битв, здолавши лише в рідних стінах «Х’юстон», поки найслабшу команду в лізі. На виїзді сформувалася серія з двох поразок, а у восьми гостьових матчах на рахунку «Тандер» лише дві перемоги. Варто зазначити, що тільки в одному програному з 8 матчів вдалося набрати більше ста очок. Лише в одному компоненті «Атланта» поступається «Оклахомі» — це підбирання, але в рідних стінах «Хоукс» під силу нівелювати цей нюанс.

Прогноз

Очікувано, що коефіцієнт на перемогу «Атланти» дуже низький і фора пропонується за 10 очок. В даному випадку цікавіше розглянути варіант перемоги «яструбів» у першій чверті. Справа в тому, що вдома «Атланта» виграла сім перших чвертей у восьми матчах, зокрема останні чотири. Загалом за першу 12-хвилинку «Хокс» набирають по 27,1 очка. «Оклахома» на виїзді програла сім перших чвертей у восьми зустрічах, у тому числі останні чотири, а в середньому за стартову чверть набирає по 22,2 очка. Перемога «Атланти» у першій чверті з форою (-2) виглядає дуже цікаво.

Ординар: Виграш
НБА. Регулярний сезон-2021/22
02:30/23 лис
«Атланта» — «Оклахома-Сіті»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі