«Аталанта» – «Спортінг»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

22:00, 14 бер 2024
Відомий український журналіст-інсайдер і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи «Аталанта» – «Спортінг».

Я очікував, що чим ближче до фінішу сезону, тим ця «Аталанта» спокійніше витримуватиме напружений ігровий ритм, що розриває її на три турніри. Але ж ні. Набравши нереально впевненої ходи, бергамаски не просто забуксували, а загрузли по самі вуха в болоті. Пʼять ігор поспіль вони без перемог.

Це в тому числі і не виграш у Лісабоні тиждень тому. Втім ту нічию однозначно можна заносити в актив, адже встояти на «Альваладе» – це і справді хороший в перспективі результат. Вдома має бути легше, тут свої стіни як ні як.

А ще за «Аталанту» грає жахлива статистика «Спортінга», яка по суті унеможливлює його успіх у четвер. На італійських стадіонах він ще досі жодного євро-матчу зі своїх 17 спроб не виграв, натомість зазнавши 12 поразок. Цього сезону на груповому етапі команди у Бергамо розписали нічию, і це максимум, на що португальці нині можуть сподіватися.

Ординар: Виграш
Ліга Європи. 1/8 фіналу. Матч-відповідь (перша гра: 1-1)
22:00/14 бер
«Аталанта» – «Спортінг»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі