«Аталанта» – «Байєр»: прогноз і ставка Максима Гіленка

22:00, 22 тра 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про фінальний матч Ліги Європи «Аталанта» – «Байєр».

Прекрасний фінал, якому відсутність «Ліверпуля» (основного лідера протягом більшої частини сезону) йде тільки на користь. «Аталанта» дуже давно ходить у компанії з топами, її звикли бачити десь поруч із ними (і це нормально, після 1/4 та 1/8 Ліги чемпіонів), але єдиним її трофеєм все так і залишається Кубок Італії-1963. Кубок Італії-2024 став черговою чашкою, на яку бергамаски претендували, але не змогли її виграти: навіть дуже кризовий «Ювентус» зміг їх перемогти.

«Байєр», за великим рахунком, і був «такою аталантою» дуже багато років – лише німецького розливу. Подумати тільки: цілі десятиліття бути десь поруч, займати високі місця (13 виходів до Ліги чемпіонів), але за весь цей час виграти лише один внутрішній трофей! Кубок Німеччини-1995 – до останнього часу «Байєр» не перевершував за внутрішніми перемогами «Аталанту», яка майже всю історію до 2015-го року не вирішувала завдань вище, ніж «не вилетіти з Серії А». Той самий «РБ Лейпциг» до цієї весни перевершував «Фармацевтів» за титулами – а ми говоримо про команду, яка заснована у 2009 році.

Але різниця саме в тому, що «Байєр» знайшов свого тріумфатора, який привчив команду перемагати. «Аталанта» знайшла другого батька гравцям, ідеального менеджера для проекту – але не людину для блискучих кубків. Тому в Дубліні продовжиться казка «Байєра», але не розпочнеться казка Бергамо.

Конкурс до фіналу Ліги Європи «Аталанта» – «Баєр»: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Ліга Європи. Фінал
22:00/22 тра
«Аталанта» – «Байєр»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі