Аслан Карацев – Хуберт Гуркач: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

21:00, 13 жов 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Аслан Карацев – Хуберт Гуркач в 1/8 фіналу «Мастерс-1000» в Індіан-Веллсі.

Аслан Карацев на турнірі в Індіан-Веллсі дійсно змінився. Він виглядає набагато краще, ніж в останні місяці. Хороші перемоги здобуває, впевнені. Пройшов Дениса Шаповалова, хоча не був фаворитом. І зараз йому грати з Хубертом Гуркачем. На мій погляд, буде складніше, ніж в попередньому раунді. Але й тут варто повірити в можливості росіянина. Він обігравав Гуркача буквально 10 днів тому на турнірі в Сан-Дієго. А там корти були навіть швидші, що точно на руку поляку. Він любить швидкі покриття, недарма він переміг в Маямі, здорово грав на Вімблдоні. Карацев і на повільному покритті почувається добре.

Якщо подивитися на якість гри тенісистів, то Карацев менше своїх помилок допускає, додав у стабільності. Гуркач же начебто нервує більше звичайного. У кінцівці зустрічі з Попиріним на рівному місці придумав собі проблеми. З Тіафо все вийшло легше, але там зовсім без подачі грав американець.

Приблизно рівні шанси в цьому матчі. Але через коефіцієнт варто ризикнути й поставити на росіянина. Недавня перемога говорить на його користь.

Ординар: Програш
Турнір ATP. Індіан-Веллс. 1/8 фіналу
21:00/13 жов
Аслан Карацев – Хуберт Гуркач
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
235
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі