«Арсенал» – «Крістал Пелес»: прогноз і ставка Максима Гіленка

22:00, 14 січ 2021
Ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1/2/3», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про матч АПЛ «Арсенал» – «Крістал Пелес».

«Арсенал» у позитивній серії. «Каноніри», принаймні, припинили принизливі розмови про боротьбу за збереження прописки. Але комфортної впевненості в перемозі над «Крістал Пелес» нема, та й коефіцієнт в районі 1,6 не приваблює.

Пропоную ставити на невелику кількість голів. Гадаю, «Крістал Пелес» буде грати від оборони, аж поки не опиниться у програшному становищі. А це може затягнутися, оскільки «Арсенал» Артети з глибокою обороною справляється важко. Натомість оборона «Канонірів» останнім часом проявляє себе блискуче – три клін-шити у чотирьох матчах.

З точки зору атаки кадровий потенціал обох команд відверто не вражає. Від кого там чекати голів? Був Обамеянг, і той переживає серйозний спад. Тому вважаю, що голів у матчі буде набагато – менше класичного тоталу.

Ординар: Виграш
АПЛ
22:00/14 січ
«Арсенал» - «Крістал Пелес»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
314
Вступити до програми
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0