‘Анісімова А. – Мертенс Е.’

11:00, 21 жов 2020

В першому раунді турніру WTA Ostrava зустрінуться американка Аманда Анісімова та Еліза Мертенс. На US Open було видно, що Анісімова знаходиться не в кращих своїх кондиціях. Вилетівши на стадії 1/16 фіналу, зуміла в тяжких поєдинках виграти в Томової 2-0 (7-5 7-5) і програвши 1-й сет, вирвала перемогу в американки Скотт 2-1 (4-6 6-4 6-1). Саккарі ж з легкістю обіграла американку 2-0 (6-3 6-1). Після зіграла 6 поєдинків на ґрунті, з них 3 поразки й 3 перемоги над суперницями, які не дотягують до її рівня, окрім Векіч.

В той час Мертенс показує більш стабільні результати. Дійшла до чвертьфінальної стадії на US Open і турніру в Римі. З останніх десяти матчів на харді – 8 перемог з них 7 з рахунком 2-0. Не вдалося виграти в третьої ракетки світу Наомі Осаки та Азаренко. Анісімова ж на харді, беручи до уваги 20 попередгіх поєдинків, виграла половину з них. Не найкраще покриття для американки.

Між собою зустрічалися одного разу, де перемогу святкувала бельгійка 2-0.

Ординар: Виграш
11:00/21 жов