Ангеліна Калініна – Мірра Андрєєва: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

21:00, 19 кві 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч WTA Руан, де між собою зіграють Ангеліна Калініна – Мірра Андрєєва.

Ангеліна Калініна

Останніми роками здавалося, що Калініна зможе бути конкурентоспроможною на швидких кортах. Але в цьому сезоні нічого подібного немає, українка ніяк не може впоратися з атакувальним потенціалом суперниць, вичікуючи тільки помилок в обороні. Коли Ангеліна намагається відігравати агресивніше, це призводить до обрізок і невимушених. Щойно стартував ґрунтовий відрізок, як тенісистка знову почала здобувати перемоги на високому рівні. Попереду у Калініної серія великих турнірів, де їй необхідно захищати багато рейтингових очок. Тому українці буде складно втриматися на високих позиціях у рейтингу, якщо вона не додасть у грі.

Мірра Андрєєва

Андрєєвій лише 16 років, а вона вже здобуває перемоги на Прем’єрах і виступає у фінальних стадіях «Великих шлемів». Цього сезону тенісистка продовжує прогресувати, що відображається на результатах. Мірра вже дебютувала в топ-45 і набирається досвіду на високому рівні. Андрєєва діє на корті в атакувальній манері, вона з перших ударів намагається піддавити та диктувати хід розіграшів. При цьому тенісистка не ризикує, вона вкладається в удари, але пробиває надійно з акцентом на точність. Не менш важливо й те, що Андрєєва впевнено почувається і на швидких, і на повільних кортах.

Розбір поєдинку

На Калініну чекає серйозне випробування. Українці буде складно перемогти Андрєєву, граючи тільки в обороні. Мірра не стане вплутуватися в обміни ударами, вона буде тільки атакувати. Ні Калініна, ні Андрєєва не діють надійно на своїй подачі, тому брейків буде велика кількість.

Ординар: Виграш
WTA Руан
21:00/19 кві
Ангеліна Калініна - Мірра Андрєєва
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
WTA Руан
21:00/19 кві
Ангеліна Калініна - Мірра Андрєєва
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі