Ангеліна Калініна – Мартіна Тревізан: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

20:30, 18 кві 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч WTA Руан, де між собою зіграють Ангеліна Калініна – Мартіна Тревізан.

Ангеліна Калініна

Калініна провалила початок сезону. Спад у грі українки припав на період, коли вона мала захищати мінімальну кількість рейтингових очок. Але це було очікувано, хоч би як тенісистка намагалася додати на швидких покриттях, вона, як і раніше, залежна від ґрунтових покриттів. Попереду у Ангеліни серія великих змагань, де потрібно показати свою найкращу гру. Незважаючи на те, що Калініна вже більше 4-х місяців чергує перемоги з поразками, їй вдається триматися в топ-32 найкращих WTA-туру. У Ангеліни  відсутня стабільність у виступах, у 2024 році українка зазнала не однієї сенсаційної поразки.

Мартіна Тревізан

2022 рік видався найкращим у кар’єрі Тревізан. Італійка виграла дебютний WTA-турнір і зіграла у фінальних стадіях Відкритого чемпіонату Франції. Очікувано, після такого тріумфу в тенісистки почався тривалий спад, який триває донині. Мартіна насилу, але все ж продовжує триматися в топ-100. Багато в чому головна проблема Тревізан у тому, що більшість рейтингових очок Тревізан набирає на ґрунтових покриттях. Коли тенісистка приїжджає на хард або траву, вона ледве проходить початкові етапи на турнірах.

Розбір поєдинку

Калініна і Тревізан свою найкращу гру показують на ґрунтових покриттях. Очікую, що матч буде переповнений затяжними розіграшами, великою кількістю різнопланових ударів та боротьбою. Тенісистки з перепадами діють на своїх геймах, тому брейків буде більш ніж достатньо.

Ординар: Виграш
WTA Руан
20:30/18 кві
Ангеліна Калініна - Мартіна Тревізан
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
WTA Руан
20:30/18 кві
Ангеліна Калініна - Мартіна Тревізан
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі