Ангеліна Калініна – Каміла Осоріо: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

14:30, 27 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч Ролан Гаррос, де між собою зіграють Ангеліна Калініна – Каміла Осоріо.

Ангеліна Калініна

Калініна продовжує виступати хвилями. На одному турнірі українка може зіграти на найвищому рівні, обіграти кількох іменитих суперниць та голосно заявити про себе. Але вже на наступному турнірі серіями допускати грубі помилки. Це одна з головних причин, чому останніми роками Ангеліна ніяк не може почати новий етап у кар’єрі. При цьому не можна не відзначити прогрес у грі Калініної, вона додала на швидких покриттях, агресивніше відіграє на своїх геймах і менше часу проводить в обороні. Зміни в грі допомогли Ангеліні частіше обігравати більш іменитих гравців. В останні тижні українка набрала форму перед Відкритим чемпіонатом Франції, здобувши кілька гучних перемог у Страсбурзі.

Каміла Осоріо

Як би Осоріо не намагалася заграти стабільніше, вона залишається тенісисткою настрою. Коли колумбійка має підтримку трибун та ловить кураж, то здатна серійно проводити запаморочливі розіграші. Але в Каміли надто часто трапляються погані дні, коли вона виходить на корт і не проходять навіть коронні удари. У таких ситуаціях Осоріо губиться, тому що не має «плану Б», тільки відходить у глуху оборону, віддаючи м’яч суперницям, сподіваючись на помилки. Останніми роками представниця Колумбії тримається в топ-100, але робить це з труднощами, здобуваючи результати тільки на ґрунті.

Розбір поєдинку

Осоріо рідко подає ейси, очікувати їх на в’язкому ґрунті на Ролан Гаррос точно не варто. До того ж Калініна добре реагує на прийомі, дістаючи найважчі м’ячі. Варто очікувати багато брейків, оскільки обидві тенісистки впевненіше почуваються на прийомі, ніж на своїх геймах. Лінія буде доступна ближче до матчу, тому стежте за оновленням огляду.

Конкурс до фіналу Ліги чемпіонів «Боруссія» Дортмунд – «Реал Мадрид»: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Ролан Гаррос
14:30/27 тра
Ангеліна Калініна - Каміла Осоріо
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Ролан Гаррос
14:30/27 тра
Ангеліна Калініна - Каміла Осоріо
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Ролан Гаррос
14:30/27 тра
Ангеліна Калініна - Каміла Осоріо
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі