Андрій Рубльов – Нік Кірьос. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

18:30, 31 сер 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Андрій Рубльов – Нік Кірьос в третьому колі US Open, який проходить в Нью-Йорку.

Я сподіваюся, що ви продовжуєте стежити за розвитком подій на US Open. Якщо не зовсім, то в жодному разі не можна пропускати майбутнє протистояння між двома яскравими, емоційними і перспективними тенісистами, Ніком Кірьосом і Андрієм Рубльовим.

Що можна сказати про гру Андрія Рубльова? Він великий молодець. Зараз стрімко прогресує, стабільніше грає на задній лінії, краще подає. Якщо згадати матч першого кола, то там були складності з боку психології, потрібно було натиснути. Він ідеально впорався з цим завданням.

На рахунок Ніка Кірьоса є певні питання. Він не любить грати з тенісистами, які молодші за нього, нижче по рейтингу. Складно йому тримати увагу і зібратися в потрібний момент, а проти топ-гравців Кірьос може зіграти феноменально. А ось проти гравців типу Рубльова можуть виникнути певні складнощі через те, що все-таки відчуває Кірьос частку відповідальності.

Він хлопець емоційний, будуть і зламані ракетки, будуть і суперечки з суддею. Нік Кірьос грає не тільки проти суперників, а й проти себе. Коли він іде в негативні емоції, то починає помилятися, тому Андрій Рубльов скористається цими помилками, а значить, зможе виграти два сети.

Ординар: Виграш
US Open - 2019. 3-є коло
18:30/31 сер
Андрій Рубльов - Нік Кірьос
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0