Анастасія Павлюченкова – Сара Соррібес-Тормо: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

12:00, 10 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч WTA Рим, де між собою зіграють Анастасія Павлюченкова – Сара Соррібес-Тормо.

Анастасія Павлюченкова

Павлюченкова навіть у юні роки не виділялася повною самовіддачею, не кажучи вже зараз. Тенісистка повернулася в турі після серій складних травм, стрімко піднялася на високі позиції в рейтингу, але виступає без самовіддачі, серіями пропускаючи важливі змагання. Сама Анастасія коротко відповідає, що вже втомилася від туру, і теніс більше не на першому місці. Навіть із такою мотивацією Павлюченкова є загрозою для будь-якої суперниці в турі. У Анастасії величезний досвід виступів на високому рівні, крім цього, вона вміє на корті все, а коли ловить кураж, то проводить запаморочливі розіграші. Варто відзначити й атакувальний потенціал Павлюченкової.

Сара Соррібес-Тормо

Соррібес-Тормо здатна претендувати на щось більше, ніж топ-50, але для цього їй потрібно вносити зміни у свою гру. Іспанка вже багато років сповідує оборонний теніс, використовує стандартні для себе удари і підкрутки м’яча. Усі вже в турі знають, як потрібно будувати гру проти Сари, чого від неї можна очікувати і які є слабкі сторони. При цьому Соррібес-Тормо настільки тягуча тенісистка, що за рахунок бійцівського характеру та витривалості вона здатна обіграти будь-яку тенісистку, будучи навіть передбачуваною.

Розбір поєдинку

Павлюченкова пробиватиме оборону Соррібес-Тормо, особливо коли іспанці доведеться направляти м’ячі під форхенд. Але гра Анастасії далека від надійної, вона допускає багато невимушених помилок. Тому брейків буде багато.

Конкурс до матчу «Шахтар» – «Динамо»: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
WTA Рим
12:00/10 тра
Анастасія Павлюченкова - Сара Соррібес-Тормо
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
WTA Рим
12:00/10 тра
Анастасія Павлюченкова - Сара Соррібес-Тормо
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі