Алекс Де Мінаур – Ян-Леннард Штруфф: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

12:00, 01 чер 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч Ролан Гаррос, де між собою зіграють Алекс Де Мінаур – Ян-Леннард Штруфф.

Алекс Де Мінаур

Останні два сезони видалися найкращими в кар’єрі австралійця. Вперше він почав виступати стабільно на дистанції, завдяки чому наближається до десятки рейтингу ATP-туру. Алексу вдалося покращити результати тільки за рахунок змін у грі. З юніорського періоду тенісист діяв лише в глухій обороні, використовуючи перевагу у швидкості та витривалості над багатьма гравцями. Але останнім часом Де Мінаура почала читати та перегравати. Тому він наважився заграти в атакувальній манері, він прагне більше часу проводити в атаці, а в критичні моменти завжди має план «Б», у вигляді гри другим номером. Відбулися зміни й на подачі, тенісист став подавати більш акцентовано та хльостко. Тільки на ґрунті австралієць, як і раніше, виступає з перепадами.

Ян-Леннард Штруфф

Штруфф був та залишається гравцем, який здатний творити сенсації, розгромно перемагаючи іменитих гравців, але також програвати явним аутсайдером. Подібне з німцем трапляється впродовж усієї кар’єри, тому в 34 роки точно не варто очікувати, що він додасть у стабільності. Окрім цього, Ян-Леннард діє на корті максимально прямолінійно, він сподівається виключно на міць в ударах та подачу. При цьому німець не фанат затяжних розіграшів, тож за першої нагоди намагається прострілити на виліт, або ж вийти до сітки. Цього сезону тенісист дивує, він не тільки повернувся в топ-50, а й здобув сенсаційну перемогу на ґрунтовому турнірі в Мюнхені.

Розбір поєдинку

Де Мінаур поліпшив подачу, але не до такого рівня, що на в’язкому ґрунті подавати по 7 та більше ейсів за матч. Варто зазначити, що корти в Парижі мокрі, м’ячі важкі і розганяти м’яч тільки важче. Штруфф не вгадує напрямок польоту м’яча, а реагує, тому австралійцю буде ще складніше розраховувати на подачі на виліт.

Конкурс до фіналу Ліги чемпіонів «Боруссія» Дортмунд – «Реал Мадрид»: 1000 грн на карту!

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Ординар: Виграш
Ролан Гаррос
12:00/1 чер
Алекс Де Мінаур - Ян-Леннард Штруфф
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Ординар: Виграш
Ролан Гаррос
12:00/1 чер
Алекс Де Мінаур - Ян-Леннард Штруфф
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі