Алехо Лоренцо Лінгуа Лавальєн – Даніель Дутра Да Сільва: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

22:00, 07 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч челленджер Сантос, де між собою зіграють Алехо Лоренцо Лінгуа Лавальєн – Даніель Дутра Да Сільва.

Алехо Лоренцо Лінгуа Лавальєн

Лавальєн поки не виділяється повною самовіддачею в турі, і це одна з головних причин, чому він останнім часом тупцює на місці. Кілька сезонів тому тенісист продемонстрував, що здатний конкурувати на рівні челленджерів, але потім у нього почався регрес, який триває до сьогодні. Тільки у 2024 році Алехо почав їздити з турніру на турнір, у результаті виграв титул на ф’ючерсі та неодноразово був у фінальних стадіях ITF. Аргентинець здатний здобувати результати тільки на ґрунтових покриттях, у нього в арсеналі «коса подача», швидкість якої низька, але завдяки спрямуванню і точності, він набирає легкі очки. У розіграшах тенісист воліє вести гру.

Даніель Дутра Да Сільва

Даніель протягом усієї своєї кар’єри перебував у тіні свого брата Рожеріо. Незважаючи на потенціал, він так і не зумів розкритися. Дутра Да Сільва неодноразово призупиняв кар’єру і роками не грав, а коли повертався, то починав усе з чистого аркуша. Наразі тенісистові 35 років, враховуючи його хронічні травми, це вже солідний вік, коли тілу все важче даються навантаження. В останні місяці бразилець показав, що, як і раніше, може дивувати, чого тільки вартий нещодавній фінал челленджера, але найкращі роки Даніеля далеко позаду. До того ж він діє на корті в енерговитратній манері, а для цього потрібно завжди бути в оптимальній формі.

Розбір поєдинку

Даніель приїхав тільки після поразки у фіналі челленджера. Бразилець не тільки витратив багато сил на минулому турнірі, а й упустив можливість виграти перший титул на такому рівні, тому психологічний стан Дутра Да Сільви залишає бажати кращого. Лінгуа Лавальєн пройшов кваліфікацію, де показав хорошу та злагоджену гру на задній лінії. Аргентинець здатен нав’язати боротьбу втомленому супернику.

Конкурс до матчу «Шахтар» – «Динамо»: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Челленджер Сантос
22:00/7 тра
Алехо Лоренцо Лінгуа Лавальєн - Даніель Дутра Да Сільва
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі