Алехандро Табіло – Чжичжень Чжан: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

16:00, 15 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч ATP Рим, де між собою зіграють Алехандро Табіло – Чжичжень Чжан.

Алехандро Табіло

Останні кілька сезонів Табіло провів на челленджерах, де прагнув набрати очки для дебюту в топ-100. Чилієць впорався з цим завданням, завдяки чому розпочав 2024 рік на турнірах категорії ATP. Здавалося, без досвіду виступів на високому рівні, Алехандро знадобитися час, щоб адаптуватися до конкуренції. Але нічого подібного, він уже відзначився дебютним титулом на рівні ATP, а потім виграв ще й челленджер. Табіло вміє на корті все, водночас він виділяється потужними та плоскими ударами, також може покластися на гарматну подачу. На ґрунті тенісист діє більш стримано, затягуючи розіграші та менше припускаючись помилок. На турнірі в Римі Алехандро здобув історичну перемогу, закривши у двох сетах Джоковича.

Чжичжень Чжан

З кожним сезоном Чжан додає в рейтингу і досягає успіхів на рівні ATP. Представник Китаю не має нічого особливого у своїй грі, він володіє стабільним форхендом та потужною подачею, намагаючись діяти на корті в атакувальній манері. Чжичжень вкладається в кожен удар і уникає довгих обмінів ударами. Чжан один з небагатьох китайських гравців, який конкурентоспроможний на ґрунті. Тенісист нашумів на ґрунті минулого сезону, коли обігравав Норрі, Лайовіча, Фрітца та інших. У 2024 році Чжичжень бореться з травмами, але це не завадило йому просунутися в рейтингу на кілька позицій.

Розбір поєдинку

Обидва гравці зробили низку сенсацій на турнірі та зловили кураж. При цьому вони схожі стилістично, оскільки Табіло грає в Римі агресивніше, ніж зазвичай на ґрунті. При цьому тенісисти неймовірним чином подають, незважаючи на повільні ґрунтові корти. Не думаю, що одному з гравців вдасться здобути розгромну перемогу. Варто відзначити й нестабільну другу подачу Чжана, через що він часто припускається багато подвійних.

Конкурс до фіналу Кубка України «Ворскла» – «Шахтар»: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
ATP Рим
16:00/15 тра
Алехандро Табіло - Чжичжень Чжан
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
ATP Рим
16:00/15 тра
Алехандро Табіло - Чжичжень Чжан
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі