Алехандро Моро Канас – Маттіа Беллуччі: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

13:30, 23 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч Ролан Гаррос, де між собою зіграють Алехандро Моро Канас – Маттіа Беллуччі.

Алехандро Моро Канас

Моро Канас не один сезон провів на ф’ючерсах, і не було жодних передумов до того, що він уже найближчим часом почне новий етап у кар’єрі. Цього сезону іспанець здобув дебютну перемогу на челленджері, завдяки чому набрався впевненості та покращив результати. Якщо раніше іспанець був конкурентоспроможним лише на ґрунті, то тепер упевнено почувається й на швидких покриттях. Тенісист додав на подачі, першим м’ячем він подає варіативно та збільшив кількість ейсів. У розіграшах Алехандро відіграє різнопланово, але на харді діє агресивніше (з виходами до сітки). Останнім часом Моро Канас пробує свої сили на турнірах категорії ATP, але поки що без успіхів.

Маттіа Беллуччі

Беллуччі кілька сезонів тримається в топ-200 рейтингу. Але в італійця почався застій, він проводить успішно лише кілька турнірів за рік, решту часу чергує перемоги з поразками. Маттіа діє на корті виключно в атакувальній манері, намагаючись з перших ударів завершувати розіграші. У тенісиста були спроби додати в обороні, але щоразу все закінчувалося спадом. У Беллуччі бракує відчуття м’яча, щоб упевнено тримати м’яч у корті та вичікувати помилок. Незважаючи на італійську школу тенісу, Маттіа в рази стабільніше відіграє на швидких покриттях.

Розбір поєдинку

Моро Канас проводить найкращий відрізок у кар’єрі. Він спіймав свій ритм на ґрунті та здобуває гучні перемоги, демонструючи стабільну та різнопланову гру. Беллуччі діятиме на корті першим номером, але Алехандро збиватиме темп матчу, через що варто очікувати багато помилок від Маттіа. Пропоную поставити на перемогу Моро Канаса.

Ординар: Програш
Ролан Гаррос
13:30/23 тра
Алехандро Моро Канас - Маттіа Беллуччі
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі