«АЕК Ларнака» – «Мідтьюлланн»: прогноз і ставка | З другої спроби «вовки» свого досягнуть

18:30, 26 лип 2022
У мід-вік на єврокубковому терені буде гаряче. Найближчої доби розберемо пару матчів-відповідей в головному європейському турнірі. Переміщуємося до Ларнаки, куди завітає в гості чемпіона Данії.

Після першого поєдинку в Хернінгу тільки лінивий не відзначав величезну статистичну перевагу «вовків» і те, як їм в цілому не пощастило. Щось подібне вже ми бачили в минулому раунді кваліфікації, коли румунський «ЧФР Клуж» в матчі під №1 тотально перевершив вірменський «Пюнік» за ударами, кутовими та іншими статистичними викладками, а у поєдинку-відповіді на власній арені, зазнав сенсаційного фіаско у післяматчевій лотереї й вирушив підкорювати Лігу конференцій.

Чи повториться те ж саме з датчанами або ж снаряд двічі в одне й те саме місце не впаде? Враховуючи, що в рідній Ларнаці «АЕК» діятиме сміливіше й агресивніше по відношенню до суперника, завдання «Мідтьюлланна» ускладнюється в рази. По суті скандинави самі собі створили проблеми на рівному місці – з 24 ударів лише п’ять у площину, а решта по горобцях. З прицілом якось не задалося у «вовків», що і стало причиною відсутності прийнятного результату.

Поклавши руку на серце, не вірю в те, що чемпіон Данії провалиться двічі поспіль. Клас є клас. Рівень датського футболу в сьогоденні зростає й ми наочно повинні в цьому переконатися у найближчу добу. Крім вікторії гостей також зробив би ставку на загальну кількість кутових.

Думається, після феєрії корнерів у минулому поєдинку, скандинави награють на умовні 5-7 і в матчі №2, тоді як «АЕК», будучи в ролі команди, котрій доведеться відіграватися (з високою ймовірністю), буде змушений йти вперед, що трансформується в удари та кутові. Для цієї пари десять підходів до кутового прапорця не повинно стати непереборною складністю.

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Ординар: Програш
Ліга чемпіонів. Матч-відповідь
18:30/26 лип
«АЕК Ларнака» – «Мідтьюлланн»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Ліга чемпіонів. Матч-відповідь
18:30/26 лип
«АЕК Ларнака» – «Мідтьюлланн»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Увага! Цей бонус не актуальний
74
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі