Стратегії ставок на спорт. Чому рух лінії важливий: різниця між прибутком та збитком

Рейтинг Букмекерів

«Рейтинг Букмекерів» переклав матеріал блогу букмекерської контори Pinnacle Sports, що розповідає про важливість оформлення ставок з найбільшим коефіцієнтом від моменту відкриття до закриття ринку.

Ставити стоїть по максимально можливому коефіцієнту

Ставити варто на максимально можливий коефіцієнт

Успішний гравець розуміє, що маржа – букмекерська «комісія» за прийом вашої ставки – істотно впливає на те, чи буде він у виграші у довгостроковій перспективі. Гравці можуть використовувати рухи коефіцієнтів для підрахунку своїх результатів на тривалій дистанції.

Найбільш вірний спосіб відрізнити успішного гравця від неуспішного – порівняння коефіцієнта, за яким гравець робить ставку, з коефіцієнтом, яким Pinnacle Sports закриває лінію на подію. Якщо коефіцієнти гравця стабільно вище коефіцієнтів на момент закриття лінії, швидше за все, він у «плюсі» на дистанції.

Що цікаво, ми [БК Pinnacle Sports. – Прим. ред.] виявили, що цей тест більшою мірою відображає потенціал гравця, ніж його історія ставок у нас.

Наприклад, Pinnacle Sports закрили ставки на «Піттсбург Стілерс» за коефіцієнтом 1.96, а гравець поставив на них за 2.05 на початку тижня – і це була відмінна ставка! Якщо гравець здатний передбачати рух лінії і може робити це стабільно, впродовж 100-а і більше ставок, це гравець безперечно високого рівня, який буде у «плюсі» впродовж тривалого періоду.

Саме так діють успішні гравці, а ось гравці невдалі – навпаки. Якщо гравець постійно робить ставки з гіршими коефіцієнтами (або через невірний розрахунок руху коефіцієнтів на Pinnacle Sports, або через те, що ставить в конторі з більшою маржею), він напевно не дуже сильний у ставках.

Навіть якщо такі гравці досі грали у плюс, їм нікуди не дітися від законів статистики – і на тривалій дистанції вони напевно будуть програвати.

Цей метод прогнозування працює завдяки нашій маржі у 2%. Через настільки низьку маржу коефіцієнтів у момент закриття лінії практично ідеально відображається неупереджений погляд на гру.

Ставимо з найменшою маржею

Використовуйте цю інформацію з вигодою для себе. Здійснюючи якусь покупку, ви вибираєте магазин, де потрібний вам товар продається за найбільш вигідною ціною. Так і у ставках – все, що вам потрібно, це робити ставки з найкращими коефіцієнтами, порівнюючи лінії різних букмекерів – і вибираючи найвигідніший варіант.

Це не тільки секрет успішних гравців, але і найпростіший спосіб збільшити свої потенційні виграші для будь-якого гравця.

Окрім гри на букмекері з низькою маржею, в ідеалі ви повинні завести акаунти у декількох букмекерських конторах для любителів, де ви знайдете найпривабливіші коефіцієнти на аутсайдерів. Також майте на увазі, що біржі ставок беруть свою маржу з виграшу, тобто на ділі реальний коефіцієнт – нижче.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?