Стратегія ставок з використанням опції cash out

Рейтинг Букмекерів

У цій стратегії звернемо увагу на опцію cash out, яку пропонують деякі біржі ставок. Ця функція дозволяє вам розрахувати ставку ще до закінчення спортивної події. Причому діапазон спортивних ліг і подій, в яких можна скористатися даною опцією, постійно зростає.

Ви можете вивести гроші ще до закінчення матчу

Ви можете вивести гроші ще до закінчення матчу

Звичайно, при виведенні коштів до закінчення матчу коефіцієнт буде не найвищий. Але заробити на цьому можна.

Наприклад, ви переглядаєте лінії і шукаєте матчі, в яких, на вашу думку, будуть забиті м’ячі. Далі робите ставку на тотал більше 1,5 гола. Як правило, коефіцієнти на дані події, складають від 1.20 до 1.50. І після того, як у матчі забитий перший м’яч, ви просто робите cash out.

Звичайно, в деяких випадках перший м’яч може бути забитий досить рано. У голові мимоволі з’являється думка: ну, ще один гол за час, що залишився може статися! Женіть ці думки і виводьте гроші. Адже матч цілком може завершитися з рахунком 1:0. А якщо ви скористаєтеся функцією cash out, то виграш у вас буде гарантований, нехай і не такий великий. І після цього ви цілком зможете зіграти ту ж ставку в іншому матчі.

Якщо керуватися цією стратегією, ваш банкрол зростатиме. Нехай повільно, але зате вірно.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?