«Скендербеу» подав апеляцію в CAS на рішення УЄФА про дискваліфікацію через «договірняки»

Олександр Веселов

Футбольний чемпіон Албанії «Скендербеу» не згоден з рішенням УЄФА, згідно якого клуб відсторонили від участі у єврокубках на сезон 2016/2017 років через причетність до договірних матчів, і тепер офіційно подав апеляцію до Спортивного арбітражного суду (CAS) у Лозанні.

«Скендербеу» плекає надію взяти участь в Лізі чемпіонів 2016/2017 років

«Скендербеу» плекає надію взяти участь в Лізі чемпіонів 2016/2017 років

«Ми прийняли апеляцію від ФК «Скендербеу», котрий виступає проти рішення УЄФА, де йдеться про відсторонення клубу від участі у Лізі чемпіонів 2016/17 років на підставі розслідування справи про договірні поєдинки», – сказано в офіційній заяві CAS.

Керівництво «Скендербеу» розраховує, що CAS задовольнить апеляцію, допустивши клуб до участі в кваліфікації Ліги чемпіонів, де албанський клуб поки що офіційно залишається – «Скендербеу» був учасником жеребкування другого кваліфікаційного раунду, отримавши у суперники угорський «Ференцварош» (перший матч заплановано на 12-е липня).

Виконання вердикту УЄФА відкладено на термін розгляду апеляції, яку опрацюють в прискореному режимі, аби винести рішення не пізніше 6-го липня 2016-го року. До того часу CAS більше не даватиме ніяких коментарів по даній справі, повідомляє сайт FourFourTwo.

Нагадаємо, що УЄФА наприкінці травня взяв до уваги справу про можливу участь «Скендербеу» в договірних поєдинках, та вже на початку червня виніс вердикт, з яким категорично не згоден албанський клуб, що останні шість років вигравав місцевий чемпіонат.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?