Албанський ФК «Скендербеу» відсторонили від єврокубків за участь в договірних матчах

Олександр Веселов

УЄФА відсторонив чемпіона Албанії, клуб «Скендербеу», від участі у турнірах під егідою організації в сезоні 2016/2017 років у зв’язку з підозрами в організації договірних матчів в національній першості та єврокубкових змаганнях.

«Скендербеу» залишився без єврокубків, але має наміри оскаржити це рішення в Лозанні

«Скендербеу» залишився без єврокубків, але має наміри оскаржити це рішення в Лозанні

Як повідомляє прес-служба албанської команди, 6-го червня в клуб прийшло рішення УЄФА, в якому йдеться про відсторонення «Скендербеу» від європейських турнірів на наступний сезон.

«Ми збираємося оскаржити це рішення в Спортивному арбітражному суді у Лозанні. Адвокати вже приступили до збору необхідних документів для подачі апеляції», – заявили представники клубу, котрий шість останніх сезонів вигравав чемпіонат Албанії.

Наприкінці травня УЄФА запросив представників «Скендербеу» відвідати слухання у справі про можливі договірні матчі. Як повідомляла прес-служба клубу, організація розслідує зустрічі з албанськими командами «Партизані», «Теута», «Тірана» і «Влазнія» на підставі інформації, отриманої від албанських і зарубіжних букмекерських контор.

Сам клуб відкидає звинувачення і вважає їх необґрунтованими.

Згадаємо, що УЄФА не відразу відреагував на запит громадськості з приводу цього питання, адже інформацію про участь «Скендербеу» у «договірняках» активно обговорювали впродовж сезону, зокрема, на груповому етапі Ліги Європи – після матчів з лісабонським «Спортінгом» та московським «Локомотивом».

Також зауважимо, що останній чемпіонат Албанії «Скендербеу» виграв, лише на п’ять очок випередивши клуб «Партизані» – тобто участь у «договірняках» теоретично могла зіграти ключову роль в успіху команди з міста Корча.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?