Албанський ФК «Скендербеу» відповів на підозри УЄФА в договірних матчах

Рейтинг Букмекерів

Албанський футбольний клуб «Скендербеу» розповів про те, що УЄФА попросила керівників команди відвідати слухання у справі про можливі договірні матчі. Йдеться як про матчі за участю албанського чемпіона в національному чемпіонаті, так і єврокубкові зустрічі, включаючи «Скендербеу» – «Локомотив» (Москва).

«Ми перемогли у чесній боротьбі, і кожен результат був справедливий», - заявив клуб

«Ми перемогли у чесній боротьбі, і кожен результат був справедливий», – заявив клуб

Як повідомляє прес-служба «Скендербеу», УЄФА розслідує в тому числі ігри команди з албанськими клубами «Партизани», «Теута», «Тірана» і «Влазнія».

Розслідування було відкрито на підставі інформації, отриманої від албанських і зарубіжних букмекерських контор, і розповсюджується ЗМІ, йдеться в повідомленні.

«Ми перемагали в чесній боротьбі, і кожен з результатів наших ігор був справедливий», – стверджують представники клубу.

Нагадаємо, в грудні незалежна бельгійська організація Federbet, що займається виявленням потенційно договірних матчів, запідозрила про наявність корупційної складової в матчі групового етапу Ліги Європи «Скендербеу» – «Локомотив» (Москва).

Матч привернув увагу live коефіцієнтом 1.75 на загальний тотал матчу більше 2.5 гола, коли у зустрічі йшла вже 78-ма хвилина, а рахунок був 1:0 на користь москвичів. На 87-й хвилині поставити на другий гол у поєдинку можна було за надзвичайно низький коефіцієнт 1.6. «Локомотив» на 89-й хвилині після грубої помилки оборони господарів забив другий гол, а через хвилину довів рахунок до розгромного – 3:0.

Організація також назвала підозрілими матчі кваліфікаційних етапів Ліги чемпіонів «Крузейдерс» – «Скендербеу» (23-го липня) і «Скендербеу» – «Динамо» (Загреб) (25-го серпня), а також зустріч між «Скендербеу» і «Спортінгом» в рамках Ліги Європи (22-го жовтня).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?