Албанський ФК «Скендербеу» знову звинувачують в участі у договірному матчі

Рейтинг Букмекерів

Незалежна бельгійська організація Federbet, що займається моніторингом та виявленням потенційно договірних матчів, повідомила про чергову підозрілої грі за участю албанської клубу «Шкендербеу». Представники компанії стверджують, що зустріч групового етапу Ліги Європи «Скендербеу» – «Локомотив» (Москва) носила корупційний характер.

Это уже четвертый подозрительный поединок албанцев в нынешнем розыгрыше еврокубков

Це вже четвертий підозрілий поєдинок албанців у нинішньому розіграші єврокубків

У нинішньому сезоні футболісти «Скендербеу» вже були звинувачені Federbet в участі в змові. Організація назвала підозрілими матчі кваліфікаційних етапів Ліги чемпіонів «Крузейдерс» – «Скендербеу» (23 липня) і «Скендербеу» – «Динамо» (Загреб) (25 серпня), а також зустріч між «Скендербеу» і «Спортінгом» в рамках Ліги Європи (22 жовтня).

На цей раз матч привернув увагу неадекватним live коефіцієнтом 1,75 на загальний тотал матчу більше 2,5 гола, коли у зустрічі йшла вже 78-я хвилина, а рахунок був 1: 0 на користь московської команди. Більше того, на 87-й хвилині при мінімальному рахунку поставити на другий гол у поєдинку можна було за дивно низьким коефіцієнт 1,6. У кращих традиціях «договірняків», російський клуб на 89-й хвилині після грубої помилки оборони господарів забив другий гол, а через нетривалий час довів рахунок до розгромного. Підсумок: перемога москвичів з рахунком 3: 0.

«Сьогодні ми в четвертий раз в цьому році засуджуємо надзвичайно підозрілу гру «Скендербеу» в європейських кубках», – повідомив генеральний секретар Federbet Франческо Баранка.

«Цифри не брешуть і ясно вказують на те, що було проставлено величезну кількість грошей на фінальний результат. Ми сподіваємося, що після останнього випадку маніпуляцій зі спортивним результатом представниками УЄФА будуть вжиті необхідні дії для захисту повної законності їх турнірів», – повідав Баранка.

У договірному матчі звинувачується і збірна Албанії.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?