Матч «Спортінг» – «Скендербеу» міг бути договірним

Рейтинг Букмекерів

Матч суперників московського «Локомотива» по груповому етапу Ліги Європи «Спортінг» – «Скендербеу» потрапив під підозру організації Federbet, яка займається боротьбою з договірними іграми в спорті.

ФК «Скендербеу» підозрюють у нечесній грі

ФК «Скендербеу» підозрюють у нечесній грі

Моніторинг букмекерських компаній, проведений організацією, виявив підозріло велику кількість ставок в режимі «лайв» на гол «Спортінга» у той час як португальський клуб вже вів з рахунком 4:0, повідомляє El Confidencial.

За словами керівника Federbet Франческо Баранки, в нечесній грі підозрюють тільки одну з команд – «Скендербеу».

«Команди, які не мають шансів на перемогу в турнірі можуть заробити більше на ставках. Всі говорять про албанське диво, про вихід збірної Албанії у фінальну частину чемпіонату Європи 2016 року, тоді як в цій країні вже 15 років грають договірні матчі», – заявив Баранка.

Повідомляється, що в УЄФА поки ніяк не прокоментували звинувачення Баранки.

Матч «Спортінг» – «Секендербеу» відбувся 22 жовтня і завершився перемогою господарів з рахунком 5:1. Португальський клуб вів 4:0 до 69 хвилини зустрічі. На 77 хвилині «Спортінгу» вдалося відзначитися вп’яте.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?