Вірменію і Албанію звинувачують у договірному матчі

Рейтинг Букмекерів

Чотири гравці збірної Вірменії отримали по 500 000 євро від представників албанської збірної, щоб допомогти здобути Албанії перемогу.

Матч Вірменія - Албанія міг бути договірним

Матч Вірменія – Албанія міг бути договірним

Таку інформацію наводить видання opozita.com. А сербський портал Kurir додає, що УЄФА проведе перевірку на предмет можливого договірного матчу.

Нагадаємо, зустріч збірних Вірменії та Албанії відбулася 11 жовтня в Єревані і завершилася перемогою албанських футболістів з рахунком 3: 0. Господарі не мали турнірних завдань, а гості завдяки цій перемозі вперше в історії були відібрані на Євро.

Повідомляється, що якщо факт договірного матчу буде доведено, то збірна Албанії буде виключена з числа учасників чемпіонату Європи у Франції. Її місце займе Данія, а замість скандинавів у стикових матчах зіграє Сербія, яка фінішувала на четвертому місці в групі.

Заради справедливості, відзначимо, що opozita.com – опозиційне албанське видання. Сербський сайт Kurir також складно назвати об’єктивним джерелом в даній ситуації.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Новая версия

Предлагаем попробовать Вам версию сайта для игроков из Украины на русском языке:

Русские и украинские эксперты на одном сайте
Рейтинг БК специально для
Украины
Доступ ко всем БК
Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?