УЄФА перевіряє чемпіона Албанії на «договірняки»

Олександр Веселов

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) звернув увагу на запит громадськості, яка підозрює албанський клуб «Скендербеу» в участі у договірних матчах.

Виступи «Скендербеу» все-таки привернули увагу УЄФА

Виступи «Скендербеу» все-таки привернули увагу УЄФА

Повідомляється, що УЄФА перевірить результати та події деяких матчів, зіграних «Скендербеу» у національному чемпіонаті та на європейській арені. Розслідування розпочато на основі даних букмекерських компаній, а також через регулярні звинувачення з боку вболівальників й представників ЗМІ.

«Скендербеу», гегемон албанського футболу, котрий шостий рік поспіль виграє національний чемпіонат, відреагував на рішення УЄФА: «Всі результати, яких досяг клуб, були здобуті за рахунок кропіткої праці, ми їх чесно заслужили», – інформує сайт The News Observer.

Нагадаємо, увагу широкої громадськості «Скендербеу» привернув під час виступів на груповому етапі останньої Ліги Європи – відразу декілька поєдинків за участю албанців викликали питання. Але тоді УЄФА активно не реагував на ситуацію.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?