Виберіть собі стратегію

Рейтинг Букмекерів
Створення власної стратегії для гри у букмекерів – шлях до успіху. На цьому шляху вас чекає багато підводних каменів і рутинна робота. Вам доведеться багато працювати з цифрами, статистикою, результатами. І далеко не факт, що перша ж стратегія буде прибутковою. Хоча, чи може бути інакше? На букмекерів працюють найкращі фахівці у своїй галузі, встановлюючи умови гри таким чином, щоб мільйони людей по всьому світу не зуміли їх обіграти. Тому наївно вважати, що ви зумієте перемогти систему, розробивши свою стратегію за пару вечорів. Але все у ваших руках.

5.1. Початок

Тут ми розглянемо базові речі, які будуть необхідні вам для того, щоб розробити успішну та ефективну стратегію для ставок. Для цього вам потрібно згадати й закріпити те, що ви вже дізналися з нашого підручника. Отже, поїхали!

5.2. Зрозумійте, що ви хочете зробити

Можливо, це здається простим. Але багато гравців до кінця не розуміють всю важливість стратегії ставок і не розуміють, чого вони хочуть у підсумку досягти.

Отже, наша мета – визначити реальну ймовірність події, оцінити на її основі пропонований букмекерами коефіцієнт і зробити ставку, якщо вона валуйна, розрахувавши її розмір по критерію Келлі. Для цього в першу чергу треба точно оцінити сили обох суперників і правильно розрахувати їх шанси на успіх в окремо взятому протистоянні.

5.3. Ознайомтеся з теорією вірогідності

Для того, щоб довго і успішно протистояти букмекерам, ви повинні навчитися правильно оцінювати шанси команд, а також вивчити основи теорії ймовірностей. Чим швидше ви їх освоїте, тим більше різноманітних моделей і стратегій зможете скласти.

Звичайно, ви можете створити стратегію, використовуючи лише базові арифметичні навички. Але навряд чи ця стратегія дозволить вам обіграти букмекера в довгостроковій перспективі.

5.4. Навчіться працювати з базами даних

Вам не потрібно бути програмістом для того, щоб розробити успішну стратегію ставок. Але розуміння принципів роботи з базами даних і вміння орієнтуватися в електронних таблицях, наприклад, працювати в Microsoft Excel, збільшать ваші шанси на успіх у розробці стратегії і заощадять час. Всі підрахунки за вас буде робити комп’ютер.

5.5. Орієнтуйтеся у «своїй» лізі

Починати використовувати вашу стратегію радимо навіть не з виду спорту, в якому ви добре орієнтуєтеся, а з ліги, яку ви знаєте краще за інших. Стати експертом у своїй галузі. Повірте, дуже складно починати грати, якщо не знаєш всіх тонкощів виду спорту та ліги, на матчі якої ставиш. Вам буде складно оцінювати форму тієї або іншої команди, того чи іншого спортсмена, розклад сил у матчі, а це дуже важливо.

Чим більшими знаннями ви володієте, тим краще ви зможете розрахувати шанси на успіх, і тим простіше вам буде знаходити валуйні ставки.

5.6. Ліквідність ринку

Ніколи не забувайте про ліквідність ринку і букмекерські ліміти, формуючи свою стратегію гри. Ви повинні знати всі тонкощі. Приміром, ви можете бути експертом у другій лізі жіночого чемпіонату Сінгапуру з волейболу. Але в подібних випадках букмекери, як правило, перестраховуються. І запропоновані вам умови ставок (коефіцієнти, ліміти і т.д.) можуть бути такими, що гра стане марною тратою часу.

Тому радимо вам ставити на великі ліги. Там крутяться всі гроші, і там для вас будуть створені найбільш комфортні умови.

5.7. Не забувайте про статистику

У формуванні вашої стратегії регулярно використовуйте статистику. Причому не думайте, що ви можете обійтися одними лише результатами матчів. Копніть глибше. Не забувайте перевіряти, якими були коефіцієнти на минулі матчі і наскільки вони збігалися з підсумковим результатом.

В інтернеті на сьогоднішні ви можете знайти чимало статистики. Питання в тому, щоб її впорядкувати і взяти лише те, що вам дійсно необхідно для подальших успішних ставок.

Тепер ви знаєте про ставки практично все! Вдалої гри!

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт