Бейсбол

Рейтинг Букмекерів

Ставки на бейсбол дуже популярні в США. Справа в тому, що кожна з команд проводить велику кількість матчів тільки в одному тільки регулярному чемпіонаті. Але ж є ще й плей-оф. Так що протягом сезону ви зможете знайти досить багато цікавих ставок.

3.1. Ставки на перемогу

На відміну від інших північноамериканських видів спорту, в бейсболі дуже популярні ставки на перемогу однієї з команд. Тут у вас буде всього два результати: перемога команди А чи перемога команди Б. Третього не дано.

Але тут треба розуміти, що в бейсболі межа між фаворитами й аутсайдерами дуже тонка. Аутсайдери деколи виграють за сезон до 40% своїх матчів. Водночас як лідер регулярного сезону може виграти лише 60% своїх матчів. Треба постійно тримати цей фактор на увазі. Прогнозувати в бейсболі набагато складніше, саме з цієї причини багато успішні гравці часто не ставлять на явних фаворитів з маленькими коефіцієнтами.

3.2. Вибір пітчера

У бейсболі пітчер – одна з ключових позицій. Від нього багато в чому залежить, як буде складатися матч. Перед кожним матчем ви можете бачити ставки букмекерів на те, чи зіграє той чи інший пітчер. Крім того, деякі букмекери можуть пропонувати різні коефіцієнти на перемоги команд залежно від того, який пітчер з’явиться на полі.Перш ніж ставити на перемогу однієї з команд, ви повинні вивчити, в якій формі перебуває її основний пітчер. Гравець на цій позиції має ключове значення.

Втім, приділяйте увагу не тільки основному пітчеру. У сучасному бейсболі пітчер, який вийшов у стартовому складі, проведе на полі шість інінгів. Або навіть менше. Далі в бій будуть вступати резервні пітчери. У зв’язку з цим не полінуйтеся вивчити форму всіх наявних в команді пітчерів. І, виходячи з цього, робіть вашу ставку.

3.3. Тотал хоум-ранів

У бейсболі досить популярні ставки на тотал хоум-ранів. Ставки ці аналогічні ставками на тотал голів у футболі чи тотал очок у баскетболі. Враховується загальна кількість хоум-ранів, які зробить та чи інша команда (або обидві команди в сумі) впродовж матчу. Не варто забувати, що тут будуть також враховуватися хоум-рани в додаткових іннінгах, якщо після дев’яти інінгів буде зафіксована нічия. У середньому букмекери пропонують на бейсбольні матчі тотал у вісім чи десять ранів.

3.4. Фори хоум-ранів

Даний вид ставок аналогічний форам у футболі. Приміром, букмекер пропонує поставити на одну з команд з форою «-1,5». Відповідно, з підсумкового результату команди після закінчення матчу віднімаються 1,5 хоум-рана. Якщо навіть і після цього команда, на яку ви поставили, буде випереджати за кількістю хоум-ранів, ваша ставка виграє.За аналогічним принципом розраховується ставка перемоги команди з форою «+1,5». Тільки в цьому випадку до підсумкового результату команди буде додано 1,5 хоум-рана.

3.5. Спеціальні ставки на бейсбол

Як і в багатьох інших видах спорту, в бейсболі букмекери пропонують велику кількість спеціальних ставок. Приміром, ви можете поставити на те, який пітчер зробить упродовж матчу найбільше страйкаутів, або поставити на індивідуальний тотал хоум-ранів тієї чи іншої команди. Коефіцієнти подібних ставок досить привабливі.

3.6. Сезонні ставки

Сезонні ставки є довгостроковими.Вони дуже популярні серед гравців, які ставлять на бейсбол. Ви можете поставити на команду, яка виграє регулярний сезон або плей-офф, команду, яка займе перше місце в дивізіоні. Або навіть на команду, яка здобуде найбільшу кількість перемог в сезоні. Для тих, хто хоче з цікавістю стежити за сезоном, подібні ставки – подарунок.
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Новая версия

Предлагаем попробовать Вам версию сайта для игроков из Украины на русском языке:

Русские и украинские эксперты на одном сайте
Рейтинг БК специально для
Украины
Доступ ко всем БК
Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?